Polskie Towarzystwo Informatyczne

ODDZIAŁ ŁOMŻYŃSKI

Jak bardzo kolejna fala cyfryzacji zmieni nasz świat? Jakie technologie odegrają w tym najistotniejszą rolę? Z okazji Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego zapraszamy 25 maja na wyjątkową konferencję online „Polska w technosferze przyszłości. Zaprezentujemy na niej najważniejsze trendy technologiczne, które będą kształtowały naszą przyszłość.

Polskie Towarzystwo Informatyczne zorganizowało w tym roku pierwszy ogólnopolski konkurs gier edukacyjnych GEEK (Gry Eksperymentalne Edukacyjne Komputerowe). Zaprosiliśmy do rywalizacji uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych pod opieką nauczycieli, a zadaniem tych zespołów było stworzenie scenariusza lub prototypu cyfrowej gry edukacyjnej.

UWAGA !!!

W porozumieniu ze współorganizatorami termin konferencji BEZPIECZEŃSTWO DANYCH W MEDYCYNIE z 12 marca 2016 został przesunięty na 16 kwietnia 2016 roku. Jednocześnie ze względu na wagę i aktualność poruszanych tematów zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konferencji. Aby wziąć udział  w konferencji należy rejestrować się  na stronie konferencji wykorzystując poniższy link:

Uprzejmie informujemy, że w dniu 21.11.2015 r. (sobota) w godzinach 12:00 - 14:00 planowane jest szkolenie Egzaminatorów z modułu S5 „Zarządzanie Projektami”. Szkolenie odbędzie się w siedzibie PTI w Warszawie,  ul. Puławska 39 lok. 4. Osoby zainteresowane prosimy o pilne nadsyłanie zgłoszeń na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tags: , ,

Bezpłatne warsztaty NetWork
Tomasz Nosal Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanowny Panie / Szanowna Pani

Jest mi niezmiernie miło zaprosić Pana/Panią do uczestnictwa w cyklu bezpłatnych warsztatów technicznych „NetWork” w Białymstoku. Praktyczny charakter warsztatów z zakresu technologii IT pozwala uczestnikom nie tylko usłyszeć o nowoczesnych technologiach, ale także je „dotknąć” poprzez ćwiczenia i pokazy.

Prezentacje technologii odbywają się cyklicznie w laboratorium komputerowym Fundacji Nowoczesnej Edukacji i Technologii PolitechNET, której siedziba znajduje się w Politechnice Białostockiej.

Oddział Podlaski PTI i Koordynator Regionalny ECDL Region Białystok we współpracy z Polskim Biurem ECDL organizuje szkolenie dla kandydatów na Egzaminatorów ECDL.
Po zakończeniu szkolenia kandydaci otrzymają uprawnienia do przeprowadzania egzaminów ECDL Core (7 modułów), Base (4 moduły, w tym 2 inne niż w ECDL Core), e-Citizen oraz ECDL Standard 3 moduły: Grafika menadżerska i prezentacyjna, Bazy danych, IT Security.